98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Nowości
Producenci
MamaKarmi.pl - czas start 0
MamaKarmi.pl - czas start

Serdecznie witamy w sklepie MamaKarmi.pl

Sklep z laktatorami i akcesoriami do karmienia MamaKarmi.pl serdecznie wita wszystkie mamy, ojców, a także wszystkich zainteresowanych produktami związanymi z karmieniem najmłodszych dzieci, laktacją oraz zdrowiem i ubiorem matek karmiących.

Pragniemy przedstawić i zaprezentować internetowy sklep MamaKarmi.pl

Sklep, który prezentujemy powstał z myślą o karmieniu niemowląt i wszystkim, co związane z laktacją, mlekiem matki czy też odzieżą do karmienia.

 • MamaKarmi.pl to sklep internetowy założony w maju 2021 roku
 • MamaKarmi.pl posiada w swoim asortymencie takie produkty jak: laktatory, poduszki do karmienia, wkładki i muszle laktacyjne, odzież do karmienia czy maści i korektory do brodawek sutkowych
 • Posiadamy w swojej ofercie wyroby takich producentów jak: Medela, Nuk, Babyono, Canpol Babies oraz Chicco i inne
 • Planujemy dalszy rozwój sklepu poprzez wprowadzenie mlek w proszku oraz serie wpisów i porad sporządzanych przez położne i specjalistów laktacyjnych
 • Zapraszamy do kontaktu na stronach Facebook i Instagram oraz subskrypcji newslettera

Zobacz nasze promocje https://mamakarmi.pl/pl/promotions

Spis treści

1. Wprowadzenie
2. Co to MamaKarmi.pl i jak powstało
3. Jakie produkty sprzedajemy w MamaKarmi.pl
a) Laktatory
b) Akcesoria
c) Przechowywanie
d) Odzież do karmienia
e) Zdrowie
4. Jakich producentów produkty kupisz w naszym sklepie
5. Co dalej?
a) Rozwój i wiedza
b) Planowane produkty
6. Zapraszamy do kontaktu
a) Media społecznościowe
b) Kontakt

Wprowadzenie

W naszym sklepie znajdą Państwo takie produkty jak laktatory. Znajdziecie także szereg akcesoriów związanych z laktacją takich jak muszle i wkładki laktacyjne czy poduszki do karmienia. Posiadamy również szeroki zakres asortymentów związanych z przechowywaniem pokarmu, są to butelki, pojemniki, a także sterylizatory pokarmu i podgrzewacze do mleka.

Chcemy również, żeby każda karmiąca mama czuła się komfortowo i podczas karmienia mogła doznać niesamowitej wygody. Dlatego w swoim asortymencie posiadamy różnego rodzaju odzież ułatwiającą karmienie niemowlaka. Oferujemy biustonosze do karmienia, koszule i gorsety, oraz specjalne szale. W naszym sklepie znajdują się także produkty związane z higieną oraz zdrowiem kobiet karmiących.

Co to MamaKarmi.pl i jak powstało

mamakarmi.pl sklep z muszlami laktacyjnymi

MamaKarmi.pl jest to sklep internetowy, który został założony w maju 2021 roku. 

Powstał przede wszystkim z myślą o karmiących i przyszłych mamach. Pragniemy, aby wszystko, co potrzebne i związane z karmieniem piersią było dostępne w naszym sklepie. 

Stawiamy duży nacisk na zagadnienia laktacyjne, czyli laktatory, laktacja, nawały pokarmu, problemy z laktacją.

Naszym celem i misją jest, aby wszystkie mamy mogły w naszym sklepie stworzyć wyjątkową wyprawkę, która pomoże im w karmieniu mlekiem, odciąganiu i przechowywaniu pokarmu oraz aby każda kobieta podczas tych wszystkich codziennych czynności mogła czuć się komfortowo.

Jakie produkty sprzedajemy w MamaKarmi.pl

 W naszym sklepie znajdą Państwo kilka kategorii związanych z odciąganiem pokarmu, karmieniem piersią, higieną czy pokarmem dla niemowląt. Są to między innymi:

Laktatory

W tej kategorii posiadamy produkty dla każdej mamy, o różnych potrzebach:

 • Dla mam rzadko odciągających pokarm, ale potrzebujących pomocy w nawałach pokarmu czy pobudzaniu laktacji posiadamy laktatory ręczne
 • Jeżeli planujesz ściągać pokarm regularnie to na pewno zainteresuje Cię wybór laktatorów elektrycznych, które pozwalają jeszcze bardziej komfortowo użytkować odciągacze pokarmu
 • Dla najbardziej wymagających matek posiadamy laktatory na dwie brodawki, to produkty o największej wygodzie użytkowania. 

https://mamakarmi.pl/list/laktatory

Akcesoria do karmienia

Aby karmienie i macierzyństwo było przyjemne posiadamy szereg akcesoriów ułatwiających ten proces i przynoszących ulgę w wielu sytuacjach:

 • Muszle i wkładki laktacyjne: aby wszystkie mamy mogły cieszyć się codziennością zachęcamy do zakupu ochronnych wkładek wchłaniających lub zbierających pokarm
 • Chusteczki i płyny - Wiemy jak ważne jest zachowanie czystości posiadając niemowlaka dlatego znajdziecie w naszym sklepie produkty dbające o czystość i sterylność

https://mamakarmi.pl/list/akcesoria

Przechowywanie pokarmu i karmienie

Odciągnięty pokarm warto przechowywać tak aby się nie zmarnował. Posiadanie zapasu mleka powoduje iż pokarm starcza na dłużej. W wielu sytuacjach warto  go zamrozić dlatego sprawdźcie:

 • Pojemniki i woreczki na pokarm - służące do mrożenia oraz przenoszenia mleka matki w podróży
 • Butelki do karmienia i podgrzewacze - najlepsze produkty do podawania mleka dzieciom oraz do przygotowania pokarmu
 • Sterylizatory - dzięki sterylizatorom wszystkie butelki będą zawsze dokładnie odkażone
 • Poduszki do karmienia - Dzięki poduszkom do karmienia, proces ten staje się dużo wygodniejszy, komfortowy i dba o zdrową pozycję.

https://mamakarmi.pl/list/karmienie

Odzież do karmienia 

Wiemy jak istotny jest odpowiedni ubiór podczas karmienia niemowlaka. Ważny jest komfort oraz wygoda karmiącej mamy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kobieta chce się czuć wyjątkowo w swoich ubraniach. W naszej ofercie posiadamy między innymi:

 • Biustonosze i koszule 
 • Szale do karmienia

https://mamakarmi.pl/list/odziez

Zdrowie

Na koniec kategoria równie ważna jak pozostałe, związana ze zdrowiem i higieną mamy karmiącej. Posiadamy w ofercie:

 • Plastry, okłady i osłonki
 • Kremy i maści, aby ukoić podrażnienia powstałe podczas karmienia czy odciągania
 • Produkty na laktacje, czyli ziołowe suplementy pobudzające laktacje i pomagające w zastojach

https://mamakarmi.pl/list/zdrowie

Jakich producentów produkty kupisz w naszym sklepie

Medela laktator

Aby zaspokoić potrzeby wszystkich mam posiadamy w swojej ofercie produkty między innymi takich producentów jak:

Szczegółowe opisy naszych producentów znajdziecie w poniższym linku:

https://mamakarmi.pl/pl/i/Producenci/13

Co dalej?

Rozwój i wiedza

Naszym planem i celem jest edukacja i porady dla karmiących mam, ojców podających odciągnięty pokarm i wszystkich zainteresowanych odżywianiem najmłodszych dzieci. 

Na naszym blogu planujemy wprowadzić serie artykułów i porad opisujących czynności związane z karmienia i odciągania mleka. Planujemy stworzyć szczegółowy opis laktatorów i ich dokładnej budowy. Dodamy także porady odnośnie użytkowania i działania odciągaczy pokarmu. 

Podejmujemy również współpracę z położnymi oraz z doradcami laktacyjnymi, aby nasze porady były jak najlepsze pod względem merytorycznym dla wszystkich matek.

Planowane produkty

W naszej ofercie produktów planujemy także w późniejszym czasie wdrożyć akcesoria związane z karmieniem starszych dzieci takie jak miseczki, sztućce do nauki jedzenia i wiele innych. Chcemy, aby w najbliższej przyszłości dostępne były u nas również mleka modyfikowane.

Planujemy nawiązać współpracę, z zagranicznymi producentami, których produktów nie znajdziecie w innych sklepach, a które są w naszej ocenie bardzo przydatne i innowacyjne. 

Więcej informacji wkrótce ;) Obserwujcie nas. 

Zapraszamy do kontaktu i obserwowania

Aby być na bierząco z najnowszymi informacjami polecamy obserwować nasze najnowsze wpisy na blogu: https://mamakarmi.pl/pl/blog

Zachęcamy do zapisu do newslettera, będziecie wtedy na bieżąco z wszystkimi aktualnościami a dla każdego, kto się zapisze przewidujemy rabat.

Media społecznościowe

facebook mamakarmi.pl

Zapraszamy również do obserwowania naszych stron na Facebooku:

https://www.facebook.com/MamaKarmiPL/

Oraz na Instagramie:

https://www.instagram.com/mamakarmi.pl/

Kontakt

Jeżeli macie jakieś pytania, uwagi lub sugestię - zapraszamy do kontaktu czy to poprzez portale społecznościowe, czy przez wiadomość email na adres:  sklep@mamakarmi.pl

MamaKarmi.pl sklep z laktatorami

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl