98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Nowości
Producenci
Babyono w MamaKarmi.pl 0
Babyono w MamaKarmi.pl

Babyono

Kolejny artykuł o naszych markach poświęcamy firmie Babyono.

Strona marki Babyono:https://babyono.com/

O firmie

Marka Babyono powstała w 1990 roku. Już od ponad 30 lat wspiera rodziców i ich dzieci. Babyono skupia się na produkcji dziecięcych akcesoriów, które wspierają prawidłowy rozwój dziecka. Dla firmy najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci oraz ich rodziców. Dlatego każdy produkt jest skrupulatnie badany i testowany przed wejściem na rynek. Babyono dba o jakość i bezpieczeństwo wszystkich akcesoriów. 

Dzięki współpracy z tą marką mamy pewność, że posiadamy najlepsze dziecięce akcesoria. Wiemy, że Babyono zaufało już wielu rodziców. Producent zapewnia, że

 “Naszym priorytetem jest tworzenie produktów bezpiecznych, zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami Unii Europejskiej. Zanim zabawki trafią do rąk dziecka przechodzą szczegółowe badania.Prowadzona przez nas ścisła kontrola produkcji na każdym jej etapie zapewnia najwyższą jakość produktu, dzięki której zdobyliśmy zaufanie milionów rodziców na całym świecie”.

Potwierdzeniem tych słów są liczne nagrody oraz wyrazy uznania, jakie otrzymała marka Babyono. Dzięki nim bycie rodzicem jest jeszcze przyjemniejsze.

Laktator Babyono

Produkty Babyono są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

Każdy produkt marki Babyono przechodzi szczegółowe badania, zanim trafi do rąk rodziców i dzieci. Wszystkie akcesoria są odpowiednio dostosowane do potrzeb najmłodszych. Produkty Babyono są wysokiej jakości. Są one dostosowane do obowiązujących norm. Firma uzyskała wiele nagród między innymi w plebiscytach miesięczników “Mam dziecko” czy też “Dziecko”. Każdy rodzic może bezpiecznie stosować produkty marki Babyono.

MamaKarmi.pl z Babyono

Produkty Babyono znajdziecie w sklepie MamaKarmi.pl pod adresem: 

https://mamakarmi.pl/producenci/babyono

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl