98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Opcje przeglądania
Nowości
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical

34,99 zł

MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle
MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle

90,00 zł

Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS
Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS

108,50 zł

Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural
Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural

275,00 zł

Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy
Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy

49,00 zł

Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka
Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka

75,99 zł

Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny
Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny

289,00 zł

Producenci

Pojemniki na pokarm przeznaczone są do przechowywania mleka, soków oraz innych pokarmów.

Pojemniki do przechowywania pokarmu wyposażone są w specjalne pokrywki co umożliwia przechowywanie w lodówce lub mrożenie pokarmów w butelce.

Pojemniki na pokarm matki są wielorazowego użytku.

Czym są butelki do mrożenia pokarmu? 

Są to specjalne pojemniki na pokarmi umożliwiające nie tylko mrożenie, ale także przechowywanie mleka, soku, kaszki i wiele innych pokarmów.

Butelki do przechowywania pokarmu są wielorazowego użytku. Niektóre z nich posiadają dodatkową pokrywkę z ustnikiem co umożliwia spożywanie pokarmu bezpośrednio z butelki.

W zależności od producenta część pojemników na mleko to butelki, do których możemy dobrać odpowiedni smoczek. Umożliwia to przechowywanie oraz karmienie dziecka tą samą butelką. Jest to bardzo praktyczne i pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Wśród dostępnych pojemników do przechowywania mleka możemy znaleźć także takie, które są kompatybilne z konkretnym laktatorem. Wówczas po odciągnięciu mleka, możemy nie tylko przechowywać i mrozić pokarm, ale także tą samą butelką możemy karmić dziecko. Oczywiście w celu nakarmienia niemowlaka należy zazwyczaj dokupić do butelki do mrożenia mleka odpowiednio dobrany smoczek.

Rodzaje:

  • pojemniki do przechowywania pokarmu - pojemniki ze specjalną pokrywką, służące do przechowywania i mrożenia pokarmu,
  • butelki do przechowywania pokarmu z ustnikiem - w zestawie dołączona jest dodatkowa pokrywka z ustnikiem umożliwiająca spożywanie pokarmu bezpośrednio z pojemnika,
  • butelki do przechowywania i mrożenia mleka z możliwością doboru smoczka, kompatybilne z konkretnym laktatorem - umożliwiają odciąganie pokarmu bezpośrednio do butelki, którą następnie możemy przechowywać w lodówce lub zamrażarce bądź po nałożeniu smoczka możemy nakarmić nią nasze dziecko.

Jak używać pojemników na mleko matki?

Przed każdym użyciem należy dokładnie umyć pojemnik na mleko matki. W tym celu możemy użyć specjalnych płynów do mycia butelek i smoczków.

Jeśli nasz pojemnik to butelka do przechowywania mleka wówczas podczas czyszczenia może przydać się także szczoteczka do mycia butelek. W pojemniku możemy przechowywać nie tylko mleko, ale także soki, kaszki, musy czy innego rodzaju pokarm. W butelkach do mrożenia mleka możemy mrozić swój pokarm od 3 do 6 miesięcy.

Wiele butelek na mleko jest kompatybilne z konkretnym modelem laktatora. Możemy także dobrać odpowiedni smoczek i nakarmić dziecko. Jest to niesamowicie praktyczne i pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Pojemniki do przechowywania pokarmu a woreczki na mleko. Czym się różnią?

W pojemnikach możemy przechowywać nie tylko mleko, ale także wiele innych pokarmów, które je nasze dziecko. Umożliwiają porcjowanie i mrożenie wielu soków i potraw.

Spośród dostępnych pojemników możemy wybrać butelki na mleko. W zależności od producenta występują butelki kompatybilne z konkretnym modelem laktatora oraz z możliwością doboru smoczka.

Dzięki jednemu pojemnikowi możemy nie tylko przechować swój pokarm, ale także odciągać do niego mleko oraz karmić nim niemowlaka.

W przypadku woreczków do przechowywania pokarmu służą one do przechowywania w lodówce bądź zamrażarce mleka matki. Torebki na mleko są niesamowicie szczelne i zajmują bardzo mało miejsca. Mogą przydać się podczas podróży.

W jakich sytuacjach przydadzą się butelki na pokarm?

Pojemniki do przechowywania pokarmu są wyposażone w miarkę. Dzięki temu mogą przydać się gdy chcemy odpowiednio po porcjować pokarm i zostawić go w lodówce, tak aby o konkretnej porze móc nakarmić dziecko przygotowaną wcześniej porcją.

Pojemniki przydadzą się także gdy planujemy zamrozić w nich mleko, sok bądź innego rodzaju jedzenie dziecka. Butelki do przechowywania mleka są niezastąpione podczas korzystania z laktatora. Po doborze pojemnika na pokarm matki kompatybilnego z konkretnym laktatorem możemy w tej samej butelce nie tylko przechowywać odciągnięty do niej pokarm, ale także podać go dziecku dzięki możliwości doboru odpowiedniego smoczka.

Butelki na mleko mogą przydać się także podczas gdy niemowlak nie potrafi ssać mleka bezpośrednio z brodawki sutkowej. Wówczas możemy odciągnąć mleko do butelki na pokarm oraz przechowywać je w lodówce bądź zamrażarce. Gdy dobierzemy odpowiedni dla naszego dziecka smoczek, możemy także nakarmić dziecko butelką do przechowywania mleka.

Zalety butelek do przechowywania pokarmu:

  • umożliwiają przechowywanie pokarmu w lodówce i zamrażarce,
  • są wielorazowego użytku,
  • niektóre z nich nadają się do stosowania w mikrofalówce,
  • istnieją także butelki na mleko, które mogą być używane z laktatorami,
  • wybierając pojemnik z możliwością doboru smoczka, możemy używać go do karmienia dziecka,
  • możemy podgrzewać w nich pokarm.

Pojemniki na pokarm dają wiele możliwości.

Odpowiednio dobrany pojemnik do przechowywania żywności ułatwi życie każdej mamie. Wiele butelek na mleko pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Niektóre butelki możemy używać nie tylko podczas odciągania pokarmu, ale także mogą one posłużyć do przechowywania pokarmu bądź karmienia dziecka. Nie musimy się martwić jak przechować mleko, soczek bądź obiadek dla naszej pociechy.

Wystarczy umieścić odpowiednią ilość pokarmu w pojemniku na mleko matki, a następnie w zależności od potrzeb butelkę na pokarm możemy zamrozić bądź schować w lodówce. Dzięki temu w każdej chwili możemy podać przechowywany pokarm dziecku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl