98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.

Antykolkowy smoczek silikonowy z filtrem Haberman Canpol babies

Antykolkowy smoczek silikonowy z filtrem Haberman Canpol babies

Dostępność: spodziewana dostawa
18,99 zł 18.99
ilość szt.
Wysyłka w terminie 24H
Prezent do każdego zamówienia
Bezpieczne i dedykowane opakowanie

Opis

Antykolkowy smoczek silikonowy z filtrem HABERMAN CANPOL BABIES

PRZEŁOM W REDUKCJI KOLKI
- KARMIENIE Z ZAMKNIĘTEGO SMOCZKA
Smoczek Haberman jest opatentowanym produktem zaprojektowanym z myślą o dzieciach cierpiących na kolkę.


Został wyposażony w specjalny system, który sprawia, że dziecko nie łyka powietrza, dzięki czemu jest mniej narażone na kolki. Smoczek nie rozleniwia dziecka i umożliwia karmienie naprzemienne.


Smoczek pełen pokarmu- niezależnie od kąta nachylenia butelki.


W przeciwieństwie do innych butelek, w butelce Haberman smoczek tworzy odrębną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas w trakcie karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki, nie miesza się z pokarmem, który dziecko pobiera ze smoczka. Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza.


Smoczek wyposażony jest w specjalny system antykolkowy. Tworzy on oddzielną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas karmienia, niezależnie od kąta karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki i odseparowane od pokarmu, który dziecko pobiera, dzięki czemu nie połyka bąbelków powietrza, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki pokarmowej.
Niewielka ilość pokarmu w smoczku nie wytwarza dużego ciśnienia, przez co pokarm nie wypływa samoczynnie ze smoczka, lecz pod wpływem ssania. Dziecko musi włożyć odpowiedni wysiłek w ssanie.


Podczas projektowania butelki kierowano się nie tylko potrzebą pozbycia się uciążliwej dolegliwości, jaką jest kolka, lecz w równym stopniu potrzebami Mam, poszukujących butelki intuicyjnej, łatwej do umycia i szybkiego, higienicznego złożenia nawet o trzeciej nad ranem. 

Opis

  • Smoczek został zaprojektowany i jest produkowany w 100% na terenie Unii Europejskiej ( Austria i Polska), co daje gwarancję kontroli i zapewnienia o najwyższej jakości produktu.
  • Jeden rozmiar.
  • Wiek: 0-6 miesięcy.
  • Polecany przez położne.

Opinie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl