98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.

Butelka MIMIJUMI dla niemowląt - 240ml

Butelka MIMIJUMI dla niemowląt - 240ml

Dostępność: brak towaru
100,00 zł 100.00
ilość szt.
Wysyłka w terminie 24H
Prezent do każdego zamówienia
Bezpieczne i dedykowane opakowanie

Opis

Butelka do karmienia Mimijumi Very Hungry 240ml

Została zaprojektowana z myślą o sytuacjach, w których wskazane jest przestawienie dziecka z karmienia piersią na karmienie mieszane lub butelkowe.
Właśnie w momentach, kiedy wystąpi potrzeba wsparcia, uzupełnienia lub zastąpienia karmienia piersią przez karmienie butelką, Mimijumi doskonale spełnia swoją rolę.

butelka mimijumi

Projektanci Mimijumi chcieli stworzyć butelkę, która zarówno fakturą użytego materiału, jak i kolorystyką będzie zbliżona do piersi mamy. Przy tworzeniu smoczka Mimijumi współpracowali lekarze, pielęgniarki, eksperci od laktacji oraz mamy. Konstrukcja butelki opiera się na fizjologicznej dynamice karmienia, smoczek jest delikatny i przyjemny w dotyku, do złudzenia przypomina kobiecą pierś.

Zintegrowany w nowatorskim smoczku system antykolkowy przeciwdziała powstawaniu w butelce ciśnienia, które mogłoby powodować przerywanie ssania przez dziecko i połykanie powietrza, co może prowadzić do powstawania bolesnych i niepokojących wzdęć. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu występowanie kolki zmniejsza się, niwelując złe samopoczucie i poprawiając trawienia u niemowlęcia.

Butelka najbardziej zbliżona do piersi mamy

Butelkę MIMIJUMI wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest przezroczyste jak szkło, lecz bezpieczniejsze dla niemowlęcia. Zostało ono opracowane w Szwajcarii do zastosowania medycznego, posiada wszystkie certyfikaty wymagane dla materiałów mających bezpośredni kontakt z żywnością. Tworzywo to nie zawiera bisfenolu A (BPA) ani lateksu.
Smoczek do butelki Mimijumi został wykonany wyłącznie z najbezpieczniejszych silikonów i tworzyw sztucznych nadających się do kontaktu z żywnością. Miękki jak skóra smoczek o ukierunkowanej strukturze został zaprojektowany w celu naśladowania pod względem wyglądu i w dotyku piersi matki. Smoczek o wolnym przepływie

Zaprojektowane, aby były łatwe w użyciu i łatwe do czyszczenia, butelki mimijumi można myć w zmywarce i zawsze pozostaną krystalicznie czyste, bez względu na to, ile razy je myjesz.

Butelka dla dziecka polecana na całym świecie

  • Na podstawie opinii dzieci, które odrzuciły wiele butelek konkurencji, cieszą się butelkami mimijumi. „Uwielbiam butelki mimijumi, to jedyne butelki, do których moja córka się przyzwyczaiła.” Katrina, NJ mama 
  • Konsultanci laktacji lubią naturalny projekt butelki mimijumi i uwalnianie mleka, ponieważ zmniejsza to dezorientację sutków.
  • Karen Todaro, zarejestrowana pielęgniarka i certyfikowana konsultantka laktacyjna International Board, twierdzi, że mimijumi „ma tak podobny wygląd do piersi, że dzieci rzadziej mają problem z przejściem między piersią a butelką. Zaleca to nie tylko dla dzieci wybrednych w butelkach , ale dla wszystkich noworodków jako pomoc w przedłużeniu karmienia piersią, naturalny sposób na zwiększenie odporności oraz zapobieganie otyłości i cukrzycy w późniejszym życiu”.
  • Rodzice, którzy szukają elastyczności między piersią a butelką.
  • Rodzice i opiekunowie uwielbiają, że mimijumi odpręża dziecko podczas karmienia.

Butelka do karmienia

BUTELKA MIMIJUMI

• Przed pierwszym użyciem gotować wszystkie części butelki przez 10 minut w celu ich sterylizacji
• Przed każdym użyciem sprawdzić i pociągnąć we wszystkich kierunkach smoczek; nie używać smoczka, jeżeli jest pęknięty, rozerwany lub w inny sposób uszkodzony; nigdy nie używać smoczka jako środka uspokajającego
• Ze względów higienicznych zaleca się wymianę smoczka po 3 miesiącach
• W czasie karmienia dziecko powinno pozostawać zawsze pod nadzorem osoby dorosłej; nieprzerywane i trwające za długo ssanie powoduje próchnicę zębów
• Butelki nie wolno wkładać do kuchenki mikrofalowej

 Produkty MIMIJUMI zostały wyprodukowane w Austrii z najwyższej jakości materiałów pochodzących z Niemiec, Holandii i Szwajcarii. Spełniają one wymagania normy EN 14350 oraz wszystkie przepisy amerykańskiej ustawy o poprawie bezpieczeństwa wyrobów konsumpcyjnych (CPSIA)

• Łatwe otwieranie i mycie
• System odpowietrzający zapobiega kolkom
• Jednoczęściowy smoczek – mniej części do czyszczenia i łatwiejszy montaż
• antypoślizgowa podstawa

W zestawie:
• butelka VERY HUNGRY 240ml
• smoczek o wolnym przepływie
• osłonka na smoczek zapewniająca higienę i zabezpieczająca przed rozlaniem
• gumowa podstawa zapobiegająca przesuwaniu i przewracaniu się butelki

Butelka do karmienia niemowląt MIMIJUMI otrzymała WYRÓŻNIENIE w Plebiscycie KID’S BIZ AWARDS 2015 w kategorii INNOWACJE.

Opinie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl