98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.

Kolektor pokarmu Lansinoh - Silikonowy zbiornik na pokarm

Kolektor pokarmu Lansinoh - Silikonowy zbiornik na pokarm

Dostępność: brak towaru
61,50 zł 61.50
ilość szt.
Wysyłka w terminie 24H
Prezent do każdego zamówienia
Bezpieczne i dedykowane opakowanie

Opis

Silikonowy zbiornik na pokarm Lansinoh kolektor pokarmu

Dzięki Silikonowemu Zbiornikowi na pokarm Lansinoh wykorzystaj każdą kroplę pokarmu.

Lekki, mały i poręczny – z łatwością zmieści się w torbie. Do codziennego, dyskretnego użytku.

Łatwy w obsłudze i czyszczeniu, wygodny. W zestawie praktyczny pasek na szyję by zapobiegać rozlaniu zawartości.

Często zdarza się, że podczas karmienia lub odciągania pokarmu z jednej piersi, pokarm wycieka z drugiej piersi. Uważamy, że jest to ogromna strata. Kolektor mleka Lansinoh dopasowuje się do piersi, inicjując naturalny wypływ pokarmu. Umożliwia zebranie cennego pokarmu w prosty i efektywny sposób, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się każdą jego kroplą.

Lekka, przenośna i prosta w użyciu konstrukcja pozwala na użytkowanie poza domem, zbiornik z łatwością zmieści się w torbie. Umożliwia też szczelny kontakt z piersią dla łatwego zbierania pokarmu bez zaangażowania rąk.

Silikonowy zbiornik na pokarm jest odpowiedni dla wszystkich rozmiarów piersi. Posiada szeroką szyjkę i efektywną bazę ssącą. Dodatkowy pasek na szyję zapobiega rozlaniu pokarmu.

Kolektor do mleka Lansinoh

Dołączona do zestawu pokrywka może być używana do ochrony przed zanieczyszczeniem lub stanowić dodatkową podstawą. Alternatywnie, podstawa może być przymocowana do gładkiej powierzchni poprzez zassanie aby uniknąć rozlania zawartości.

W wyniku naturalnego uwalniania pokarmu przez organizm, zawarta w nim ilość tłuszczu stopniowo ulega zmianie.  Sugerujemy, zmieszanie pokarmu zebranego przy użyciu silikonowego zbiornika z Twoim pokarmem. Zapewnia to maksymalne korzyści żywieniowe podczas karmienia dziecka.

W przypadku problemów z wypływem pokarmu, warto zastosować Kompresy żelowe Lansinoh® TheraPearl® 3 w 1, aby udrożnić przewody mlekowe i przyspieszyć przepływ pokarmu.

Kolektor pokarmu Lanisnoh 

Kolektor mleka Lansinoh

  • Wykorzystaj każdą kroplę pokarmu z Silikonowym Zbiornikiem na pokarm Lansinoh.
  • Magiczna butelka kolektor jest lekki, poręczny, mały. Idealny do codziennego, dyskretnego użytku.
  • Łatwy w obsłudze silikonowy zbiornik, który umożliwia gromadzenie wyciekającego z piersi mleka podczas karmienia lub odciągania pokarmu z drugiej piersi,
  • Bez dodatku BPA i BPS, wykonany w 100% z silikonu.
  • Kolektor laktacyjny można myć w zmywarce
  • Od zaufanej marki Lansinoh, stworzonej przez mamę karmiącą piersią. Od twórców produktów, które cieszą od dziesięcioleci  zaufaniem matek i specjalistów medycznych. Wszystko by zapewnić bezpieczne, komfortowe i skuteczne karmienie piersią.

 

 

Opinie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl