98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.

Laktator Simed LAKTA ELECTRIC

Laktator Simed LAKTA ELECTRIC

Dostępność: brak towaru
151,00 zł 151.00
ilość szt.
Wysyłka w terminie 24H
Prezent do każdego zamówienia
Bezpieczne i dedykowane opakowanie
Ocena: 4.25

Opis

Laktator elektryczny LAKTA ELECTRIC

 • Laktator elektryczny LAKTA ELECTRIC obsługuje się intuicyjnie za pomocą panelu LCD. Odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka. Ma 3 fazy pracy: stymulacja, faza mieszana i głębokiego odciągania. Każda z faz ma swój symboliczny „znaczek”, który wyświetla się również na panelu LCD.
 • W dowolnym momencie można zmienić fazę pracy i jej poziom. Każda z trzech faz posiada regulacje od 1 do 9 poziomów mocy ssania.

Poziom mocy zmienia się za pomocą przycisków na panelu „+” i „-” . Dzięki temu laktator pozwala indywidualnie dopasować czas i rytm ssania tak, by proces odciągania pokarmu był wydajny i bezbolesny. Laktator uruchamia /wyłącza się po przytrzymaniu przez ok. 3 sekundy przycisku „WŁĄCZ/WYŁĄCZ/ZMIEŃ” . Przyciskiem tym wybieramy i zmieniamy fazy pracy: „stymulacja”, faza „mieszana”, głębokie odciąganie”.

Trzyfazowy laktator elektryczny Simed

 • Simed laktator jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zapewnia bezbolesne i efektywne odciąganie pokarmu. Duży wyświetlacz LCD ułatwia obsługę laktatora. 

Laktator elektryczny Simed

 • Lakta electric posiada 3 fazy pracy podczas odciągania pokarmu

Simed Lakta electric

 • Laktator elektryczny jest lekki i można mieć go zawsze przy sobie. Wyposażony jest w długi wężyk (80 cm), który umożliwia swobodne odciąganie pokarmu. Działa zarówno z zasilaczem sieciowym jak i na baterie (4xAA)

Laktator elektryczny na baterie

 • Laktator lakta electric zawiera adapter-przejściówkę na butelkę szerokootworową. Adapter jest kompatybilny z najpopularniejszymi butelkami szerokootworowymi na rynku.

   

Laktator elektryczny Simed

 • W zestawie butelka 140 ml wraz z akcesoriami do karmienia. Możliwość użycia butelki jako pojemnik do przechowywania mleka, dzięki dyskowi dołączonemu do zestawu. Dokręcana butelka, do której spływa odciągany pokarm, umożliwia jego przechowywanie w lodówce (do 24 godzin) lub w zamrażarce (w temp. – 18˚C do 6 miesięcy) oraz podawanie go dziecku bez konieczności przelewania do innych pojemników. W razie potrzeby można wymienić buteleczkę na inną butelkę standardową, np. o większej pojemności. Nawet jeśli laktator nie będzie już potrzebny, w dalszym ciągu Mama będzie mogła wykorzystywać buteleczkę i smoczek.

Laktator trzyfazowy

 • Miękka, silikonowa nakładka masująca na lejek doskonale dopasowuje się do kształtu piersi.

  Dodatkowa przykrywka nakładki masującej chroni ją i zapewnia higienicznie przechowywanie.

Lejek laktatora

Zawartość zestawu laktatora elektrycznego LAKTA ELECTRIC

Laktator simed zaopatrzony w uniwersalne zasilanie (zasilacz sieciowy, baterie, USB). W zestawie dodatkowo adapter -przejściówka do butelki szerokootworowej. Laktator lakta posiada również przykrywkę do ochrony i higienicznego przechowywania masażera.

Opakowanie zawiera nadruk w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim

 • Oryginalny polski produkt.
 • Spełnia wymagania norm UE.
 • Laktator posiada ATEST NIZP-PZH

Producent: SIMED PPH

Dane techniczne

Rytm ssania Trójfazowy
Możliwość dopasowania lejka w innym rozmiarze Nie
Efektywność ssania Na jedną pierś
Typ Elektryczny
Wyświetlacz cyfrowy Tak
Typ zasilania Na baterie

Opinie (1)

2 lipca 2021

Super laktator w dobrej cenie. Skuteczny i nic nie boli a używam go kilka razy dziennie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl