98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.

Laktator Simed LAKTA MILA LRM-4 – laktator ręczny

Laktator Simed LAKTA MILA LRM-4 – laktator ręczny

Dostępność: brak towaru
37,60 zł 37.60
ilość szt.
Wysyłka w terminie 24H
Prezent do każdego zamówienia
Bezpieczne i dedykowane opakowanie

Opis

Laktator ręczny Mila - bezpieczne używanie

Lakta MILA to laktator ręczny polskiej produkcji. Może dla wielu nie ma to znaczenia, ale lepiej wiedzieć, że nie jest on „made in China”. Posiada znak CE, jest zarejestrowany jako wyrób medyczny w URPLiWM, a co za tym idzie - spełnia normy unijne. Został też przebadany w akredytowanym laboratorium. Na produkcie znajdziemy ważną informację: „BPA 0%”, która oznacza, że nie zawiera on szkodliwego Bisfenolu A. No i względem laktatorów elektrycznych jest aż kilkukrotnie tańszy.

Laktator MILA to wygoda i komfort

Laktator MILA jest delikatny w działaniu - ściąga pokarm łagodnie i bezboleśnie. Dobrze dopasowuje się do kształtu piersi, a nakładka silikonowa z płatkami stymuluje pierś do wytwarzania pokarmu. Rączka posiada wypustki antypoślizgowe, dzięki temu ręka nie ślizga się w trakcie odciągania pokarmu. Jego stosowanie nie wymaga wielkiej siły. Do tego jest cichy, nie wymaga baterii ani podłączania do prądu , no i nie zagłusza telewizji . Wyposażony jest w odpowiednią podstawkę, która umożliwia odstawienie laktatora bez obaw o jego przewrócenie i wylanie się mleka.

Laktator ręczny Simed

Laktator Mila Simed i zawartość opakowakowania

Posiada adapter- przejściówkę, dzięki temu pasuje zarówno do butelek standardowych, jak i szerokootworowych. Opakowanie zawiera również nadruk w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim Laktator Lakta Mila wyróżniony w plebiscycie „Złoty Brzuszek 2015”. Oryginalny polski produkt. Spełnia wymagania norm zharmonizowanych UE. BPA 0% Zarejestrowany wyrób medyczny (znak CE) Producent: SIMED PPH

Dane techniczne

Rytm ssania Jednofazowy
Możliwość dopasowania lejka w innym rozmiarze Nie
Efektywność ssania Na jedną pierś
Typ Manualny

Opinie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl