98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.

Simed LAKTA ZOE LE-05

Simed LAKTA ZOE LE-05

Dostępność: brak towaru
145,00 zł 145.00
ilość szt.
Wysyłka w terminie 24H
Prezent do każdego zamówienia
Bezpieczne i dedykowane opakowanie
Ocena: 4.25

Opis

Laktator elektryczny Lakta ZOE LE.05 :

Wbudowany akumulator – nowoczesny sposób zasilania pozwalający działać urządzeniu bez użycia baterii. Akumulator ładujemy za pomocą zasilacza dostarczonego wraz z urządzeniem. Możemy używać laktator w dowolnym miejscu bez dostępu do prądu.

  • 2 fazowy – imituje naturalny rytm ssania dziecka, czyli fazę stymulacji wypływu pokarmu oraz fazę głębokiego odciągania pokarmu.

 Dwufazowy laktator elektryczny

  • 5-stopniowa regulacja poziomów mocy pozwala dopasować czas i moc do indywidualnych potrzeb kobiety. Elastyczny lejek silikonowy - doskonale dopasowuje się do anatomicznego kształtu piersi kobiety pozwalając komfortowo odciągać pokarm.

Woreczek do przechowywania wszystkich elementów.

Cicha i komfortowa praca -idealny do regularnego i dyskretnego odciągania pokarmu.

Profilowana butelka szerokootworowa Mobilny – lekki, łatwo się obsługuje i przenosi, może być używany w domu, jak i poza im – w podróży , pracy , samochodzie. Przebadany w akredytowanym laboratorium. Świadectwo Jakości Zdrowotnej NIZP-PZH

Tryby pracy Lakatora Lakta ZOE

Laktator można uruchomić w trybie automatycznym lub w trybie indywidualnym.

Tryb automatyczny uruchamia się przy wyborze poziomu 1-masaż. Poziom 1, po 1 minucie przełącza się na poziom 2 – stymulacji, a po kolejnej minucie na poziom 3 – odciąganie pokarmu. Można zwiększać poziom mocy za pomocą przycisków „+” i „-„ .

Tryb automatyczny wyłącza się samoczynnie po ok. 27 min.

Zawsze można korzystać z trybu indywidualnego wybierając dowolny poziom pracy za pomocą przycisków „+” i „-„.

Wbudowany akumulator – nowoczesny sposób zasilania pozwalający działać urządzeniu bez użycia baterii. Akumulator ładujemy za pomocą zasilacza dostarczonego wraz z urządzeniem. Możemy używać laktatora w dowolnym miejscu bez dostępu do prądu. 2 fazowy – imituje naturalny rytm ssania dziecka, czyli fazę stymulacji wypływu pokarmu oraz fazę głębokiego odciągania pokarmu. 5-stopniowa regulacja poziomów mocy pozwala dopasować czas i moc do indywidualnych potrzeb kobiety.

Elastyczny lejek silikonowy - doskonale dopasowuje się do anatomicznego kształtu piersi kobiety pozwalając komfortowo odciągać pokarm. Woreczek do przechowywania wszystkich elementów. Cicha i komfortowa praca -idealny do regularnego i dyskretnego odciągania pokarmu.

Laktator Lakta ZOE LE.05 to wygodne używanie

Profilowana butelka szerokootworowa Mobilny – lekki, łatwo się obsługuje i przenosi, może być używany w domu, jak i poza im – w podróży , pracy , samochodzie. Przebadany w akredytowanym laboratorium.

Simed Lakta

Laktator elektryczny simed

Świadectwo Jakości Zdrowotnej NIZP-PZH Laktator można uruchomić w trybie automatycznym lub w trybie indywidualnym.

Tryb automatyczny uruchamia się przy wyborze poziomu 1-masaż. Poziom 1, po 1 minucie przełącza się na poziom 2 – stymulacji, a po kolejnej minucie na poziom 3 – odciąganie pokarmu. Można zwiększać poziom mocy za pomocą przycisków „+” i „-„ . Tryb automatyczny wyłącza się samoczynnie po ok. 27 min. Zawsze można korzystać z trybu indywidualnego wybierając dowolny poziom pracy za pomocą przycisków „+” i „-„.

Dane techniczne

Rytm ssania Dwufazowy
Możliwość dopasowania lejka w innym rozmiarze Nie
Efektywność ssania Na jedną pierś
Typ Elektryczny
Wyświetlacz cyfrowy Nie
Typ zasilania Na baterie

Opinie (2)

8 lipca 2021

Dobry i tani sprzet. Odciaga jak nalezy. Polecam

12 lipca 2021

Skusiłam się ceną i moze nie jest to produkt premium ale spełnia swoje zadanie. jesli bede miala nastepne dziecko to pewnie wybiore cos z wyzszej polki no jednak widze ze warto zaintesowac. nie mniej dla kogos niezdecydowanego to sie na pewno sprawdzi.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl