98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.

Woreczki do przechowywania pokarmu Babyono ze wskaźnikiem temperatury

Woreczki do przechowywania pokarmu Babyono ze wskaźnikiem temperatury

Dostępność: brak towaru
29,99 zł 29.99
ilość szt.
Wysyłka w terminie 24H
Prezent do każdego zamówienia
Bezpieczne i dedykowane opakowanie

Opis

Woreczki do przechowywania i mrożenia pokarmu Babyono

Woreczki przeznaczone są do przechowywania oraz mrożenia pokarmu. Spełniają najwyższe standardy higieny dzięki sterylizacji w promieniach gamma. Stabilna podstawa woreczka umożliwia wygodne przechowywanie w pionie i zabezpiecza pokarm przed rozlaniem. Szczelne, strunowe zapięcie ułatwia otwieranie i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanego pokarmu, chroniąc jednocześnie przed przenikaniem zapachów.

Woreczki do mrożenia pokarmu z wskaźnikiem temperatury

Na woreczkach znajduje się wskaźnik temperatury w postaci dwóch chmurek –czerwonej z uśmiechem oraz niebieskiej ze smutną miną. Kiedy oba kolory chmurek są widoczne na opakowaniu, oznacza to, że mleko w woreczku jest zbyt zimne do spożycia (poniżej 36° C). Mleko ma optymalną temperaturę (pomiędzy 36° C a 38° C) w momencie, kiedy na woreczku widoczna jest tylko czerwona chmurka z uśmiechem, a w miejsce niebieskiej pojawia się biały obszar. W przypadku gdy z obu chmurek znikają kolory oraz miny i pozostaje jedynie biały obszar –temperatura mleka przekroczyła 38 ° C i pokarm jest za gorący do spożycia dla małego dziecka. Wskaźnik jest umieszczony na woreczku w celach informacyjnych, przed podaniem dziecku pokarmu należy sprawdzić temperaturę. Dodatkowo dzięki miarce umieszczonej na woreczku można precyzyjnie odmierzyć pokarm, a oznaczone na biało pole umożliwia zrobienie notatki o dacie, godzinie i ilości odciągniętego pokarmu. 

Woreczki na mleko Babyono przydadzą się każdej mamie

Wskaźnik ciepła pokazuje, kiedy temperatura mleka jest optymalna dla dziecka. Woreczki mają dużą pojemność –350 ml. Posiadają miarkę, dzięki której można precyzyjnie odmierzyć pokarm. Są wyjątkowo szczelne, dzięki strunowemu zapięciu, które chroni przed wylaniem i przenikaniem zapachów. Stabilna podstawa woreczka umożliwia wygodne przechowywanie w pionie i zabezpiecza pokarm przed rozlaniem. Woreczki posiadają  także specjalne pole, na którym można zapisać przydatne informacje.
 
 
 

Opinie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl