98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Nowości
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical

34,99 zł

MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle
MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle

90,00 zł

Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS
Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS

108,50 zł

Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural
Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural

275,00 zł

Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy
Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy

49,00 zł

Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka
Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka

75,99 zł

Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny
Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny

289,00 zł

Producenci
Podgrzewacze do butelek - jaki wybrać? 0
Podgrzewacze do butelek - jaki wybrać?

Podgrzewacze do butelek - jaki wybrać?

Podgrzewacz do butelek to niesamowicie przydatne urządzenie, które zadba o odpowiednią temperaturę pokarmu. Pozwala podgrzać mleko oraz inne posiłki naszego dziecka. Niektóre podgrzewacze utrzymują temperaturę przez określony czas i posiadają funkcję dezynfekcji butelek. 

  • Podgrzewacz do butelek pozwala zaoszczędzić wiele czasu
  • Dzięki podgrzewaczom butelek posiłek Twojego dziecka będzie ciepły w kilka minut
  • Wielofunkcyjny podgrzewacz ze sterylizatorem zdezynfekuje butelki i inne akcesoria
  • Wiele podgrzewaczy utrzymuje ciepło i można podgrzewać w nich także słoiczki
  • Na rynku znajdziemy podgrzewacz między innymi takich producentów jak: Babyono, Canpol, Lovi, Chicco lub Nuk

Przeczytaj również o butelkach do karmienia

Spis treści

1. Podgrzewacz do butelek
a) Podgrzewacz do mleka
b) Funkcje podgrzewaczy butelek
2. Podgrzewacz ze sterylizatorem
a) Jak używać podgrzewacza z funkcją sterylizacji
 3. Jaki podgrzewacz butelek wybrać?
a) Podgrzewacz ze sterylizatorem Chicco
b) Podgrzewacz Babyono
c) Podgrzewacz NUK
d) Podgrzewacz do butelek Lovi
e) Podgrzewacz pokarmu Canpol
4. Podgrzewacze butelek - porównanie
5. Podgrzewacze do butelek w MamaKarmi.pl

Podgrzewacz do butelek

Podgrzewacz do butelek przyda się każdego dnia i ułatwi przygotowywanie pokarmu dla naszego dziecka. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Większość podgrzewaczy podgrzeje pokarm już w kilka minut. Dzięki tym genialnym urządzeniom, możemy uzyskać odpowiednią temperaturę mleka lub innego posiłku w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo podgrzewacze są bardzo łatwe w obsłudze i zajmują mało miejsca. Wiele z nich utrzymuje temperaturę co jest niesamowicie pomocne podczas nocnych karmień piersią

Podgrzewacz do mleka

W każdym podgrzewaczu dostępnym na rynku możemy podgrzać odpowiednio przygotowane mleko. Mimo to część dostępnych na rynku modeli posiada specjalne tryby podgrzewania przeznaczone do mleka matki lub mleka modyfikowanego. Ułatwia to uzyskanie odpowiedniej temperatury w zależności od podgrzewanego płynu. W większości podgrzewaczy możemy także rozmrozić mleko. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób przygotujemy wcześniej odciągnięty pokarm. 

Funkcje podgrzewaczy butelek

W większości podgrzewaczy nie tylko podgrzejemy, ale również z łatwością rozmrozimy pokarm. Możemy wybrać jaką temperaturę posiłku chcemy uzyskać. Podgrzewacze często posiadają także osobny program do podgrzewania słoików lub innych pokarmów stałych. W niektórych podgrzewaczach możemy sami ustawić wielkość podgrzewanej butelki, rodzaj pokarmu lub temperaturę początkową. Istnieją także podgrzewacze samochodowe ze specjalną wtyczką.  Wiele modeli posiada dodatkowo także funkcję sterylizacji.

Funkcje podgrzewaczy butelek

Podgrzewacz ze sterylizatorem

Wiele podgrzewaczy dostępnych na rynku posiada dodatkową funkcję sterylizacji. Jest to bardzo praktyczne, gdyż w jednym urządzeniu możemy podgrzać posiłek oraz zdezynfekować butelki i inne akcesoria naszego dziecka. Dzięki temu nie musimy kupować dodatkowego urządzenia. 

Co należy dezynfekować:

  • Butelki - sterylizator pozwala pozbyć się aż do 99,9% bakterii 
  • Inne akcesoria naszego dziecka - możemy dezynfekować także smoczki lub części laktatora

Jak używać podgrzewacz z funkcją sterylizacji

Podgrzewacz ze sterylizatorem jest intuicyjny i bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy umieścić w urządzeniu butelki i akcesoria, jakie chcemy zdezynfekować, a następnie ustawić odpowiedni program na podgrzewaczu. Dzięki temu w kilka minut pozbędziemy się wszystkich bakterii. Do każdego podgrzewacza dołączona jest instrukcja obsługi, która szczegółowo opisuje jak sterylizować butelki w wybranym urządzeniu.

Podczas rozwoju naszego dziecka odpowiednia higiena jest bardzo ważna. Dzięki sterylizacji możemy pozbyć się aż do 99,9% bakterii. Pomoże to uniknąć wielu infekcji i zadba o właściwą dezynfekcję akcesoriów naszego dziecka. 

Jak używać podgrzewacz

Jaki podgrzewacz butelek wybrać

Na rynku dostępne są różnego rodzaje podgrzewacze butelek, różnych producentów. Wiele z nich różni się poszczególnymi funkcjami, czasami podgrzewania i innymi dodatkowymi trybami. Dodatkowo niektóre podgrzewacze posiadają funkcję sterylizatora. Wybór nie jest łatwy i zależy od preferencji i upodobań kupującego. Poniżej opisujemy i porównujemy kilka najbardziej polecanych podgrzewaczy. 

Podgrzewacz ze sterylizatorem Chicco 4w1

Wielofunkcyjny podgrzewacz ze sterylizatorem 4w1 Chicco to praktyczne i łatwe w obsłudze urządzenie. Podgrzewacz ma wiele przydatnych funkcji i trybów. Pozwala dobrać rozmiar butelki i rodzaj podgrzewanego pokarmu. Posiada specjalne tryby do podgrzewania mleka matki i mleka modyfikowanego. Możemy w nim także podgrzać słoiczki i rozmrozić wybrany pokarm. Podgrzewacz utrzymuje ciepło pokarmu aż godzinę. Dodatkowo urządzenie wysterylizuje butelki i inne akcesoria naszego dziecka w kilka minut. 

Podgrzewacz ze sterylizatorem Chicco

Podgrzewacz Babyono

Podgrzewacz Babyono nie tylko podgrzeje posiłek Twojego dziecka, ale także wysterylizuje butelki bądź inne akcesoria. Urządzenie utrzymuje wybraną temperaturę przez określony czas. W podgrzewaczu możemy podgrzewać również słoiczki i inne gęste pokarmy, w specjalnej miseczce dołączonej do zestawu.

Podgrzewacz Babyono

Podgrzewacz NUK

Podgrzewacz NUK to gwarancja wysokiej jakości. Pozwala nie tylko podgrzać pokarm w butelce ale również w słoiczku. Dodatkowo posiada funkcję rozmrażania. Jest łatwy w obsłudze i zadba o odpowiednią temperaturę posiłku. Podgrzewa i rozmraża już w kilka minut. Utrzymuje ciepło pokarmu i posiada specjalny koszyczek do słoiczków i małych butelek.

Podgrzewacz do butelek Lovi

Podgrzewacz Lovi to jeden z najbardziej polecanych podgrzewaczy na rynku. Podgrzewa pokarm już w dwie minuty. Utrzymuje ciepło aż 10 godzin co sprawdzi się także w nocy. Pozwala rozmrozić pokarm i podgrzać słoiczki. Jest uniwersalny i pasuje do większości butelek. Posiada funkcję wyparzania butelek i akcesoriów. Ma niesamowity design i czytelny wyświetlacz dotykowy.

Podgrzewacz do butelek Lovi

Podgrzewacz pokarmu Canpol

Podgrzewacz Canpol babies jest wielofunkcyjny i intuicyjny. Pozwala podgrzać i rozmrozić pokarm. Możemy podgrzewać w nim także słoiczki. Posiada automatyczną funkcję wyłączania. Utrzymuje ciepło przez całą noc. W podgrzewaczu Canpol możemy także zdezynfekować butelki i akcesoria.

Podgrzewacz pokarmu Canpol

Podgrzewacze butelek - porównanie

Na rynku dostępne są różnego rodzaju podgrzewacze od wielu producentów. Różnią się poszczególnymi funkcjami, designem oraz ceną. Wybór zależny jest od naszych potrzeb oraz preferencji. W poniższej tabeli porównujemy kilka wybranych podgrzewaczy. 

Podgrzewacze butelek - porównanie

Podgrzewacze do butelek w MamaKarmi.pl

Sklep MamaKarmi.pl oferuje między innymi szeroki wybór podgrzewaczy pokarmu. Posiadamy także sterylizatory oraz inne akcesoria związane z karmieniem dziecka. Pragniemy, aby każda mama mogła wybrać odpowiedni podgrzewacz do butelek właśnie w naszym sklepie. Dzięki niemu karmienie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Serdecznie zapraszamy do zakupu podgrzewaczy w naszym sklepie
Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl