98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Nowości
Producenci
Producent Chicco i MamaKarmi.pl 0
Producent Chicco i MamaKarmi.pl

Chicco

W drugim artykule o producentach MamaKarmi.pl chcielibyśmy zaprezentować wam firmę Chicco.

Strona marki Chicco: https://www.chicco.pl/

O firmie

Chicco jest to producent szerokiej gamy produktów i akcesoriów związanych z macierzyństwem i dziećmi. Jest to globalna firma działająca w ponad 100 krajach, od ponad 60 lat. Marka Chicco zajmuje się produkcją towarów przeznaczonych dla najmłodszych pociech.

Założycielem firmy był Pietro Catelli, urodzony w Como w 1920 roku. Po wojnie był on wędrownym sprzedawcom artykułów medycznych. W 1958 urodził się pierwszy syn Enrico, którego Pietro zdrobniale nazywał Chicco. Wówczas dotychczas wędrowny sprzedawca, zaproponował, aby do asortymentu medycznego firmy Artsana dołączyć artykuły dla najmłodszych, których w tamtych czasach było bardzo mało na rynku.

Tak Catelli zaczynając od 27 artykułów przeszedł do produkcji 900. Firma Chicco Artsana w latach 80-tych wkracza na międzynarodowy rynek. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w Como.

Chicco jest prężnie rozwijająca się marką, która dba o każde dziecko i jego rodziców. 

Artsana group

Misja Chicco

Zarówno dla nas jak i dla marki Chicco bardzo ważna jest dbałość o bezpieczeństwo, komfort i wygodę mamy i jej dziecka. Firma przeprowadza szereg badań związanych z rodzicielstwem i opieką nad niemowlakiem. Chicco dba o jakość produktów i zadowolenie klienta. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Chicco, gdyż wiemy, że to człowiek jest dla nich najważniejszy. Wspierają rodziców i wszystkich, którzy opiekują się dziećmi na całym świecie. Na dowód tego marka Chicco wspomina, że 

od 2017 roku Artsana Group, której jesteśmy częścią, uczestniczy jako sygnatariusz w United Nation Global Compact (UNGC), największej korporacyjnej inicjatywie na rzecz zrównoważonego rozwoju na świecie. Firma przyjęła i włączyła do swojej strategii Dziesięć Zasad dotyczących praw człowieka, pracy, środowiska i walki z korupcją”. 

Chicco Research Centre

Centrum badawcze Chicco to badawcze centrum znajdujące się we Włoszech, zajmujące się projektowaniem innowacyjnych rozwiązań pomagających dzieciom i ich rodzicom w codziennych sprawach.

MamaKarmi.pl z Chicco

Sklep MamaKarmi.pl w swojej ofercie posiada wiele produktów firmy Chicco, aby je łatwo znaleźć w naszym sklepie wystarczy wejść na tę stronę:

https://mamakarmi.pl/producenci/chicco

 

Zachęcamy do przeczytania również artykuły o firmie Simed.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl