98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Nowości
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical

34,99 zł

MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle
MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle

90,00 zł

Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS
Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS

108,50 zł

Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural
Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural

275,00 zł

Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy
Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy

49,00 zł

Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka
Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka

75,99 zł

Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny
Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny

289,00 zł

Producenci
Ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka - komu się należy? 0
Ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka - komu się należy?

Ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka

Ze względu na to, ze nowy członek rodziny może stanowić nie lada obciążenie dla domowego budżetu, praktyką ubezpieczycieli stało się wypłacanie świeżo upieczonym rodzicom świadczenia z polisy na życie z tytułu urodzenia dziecka. To wsparcie finansowe w ramach ubezpieczenia grupowego pozwala utrzymać stabilność finansową w tym szczególnym okresie. W tym przypadku ubezpieczenie grupowe na życie przyjmuje postać ubezpieczenia rodzinnego, a jego kwotę determinuje wysokość sumy ubezpieczenia.

 Wysokość świadczenia z polisy na życie z tytułu urodzenia dziecka będzie zależeć od konkretnego ubezpieczyciela oraz od wysokości sumy ubezpieczenia. Przykładowo, w przypadku popularnej firmy ubezpieczeniowej, za urodzenie dziecka w oparciu o dodatkowe grupowe ubezpieczenia ubezpieczyciel daje możliwość uzyskania świadczenia w kwocie od 800 do 2000zł.

Świadczenie z tytułu urodzenia dziecka

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie na wypadek urodzenia dziecka? Towarzystwa ubezpieczeniowe dwoją się i troją, by zapewnić swoim klientom najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia. Dodatkowe grupowe ubezpieczenie w czasie ciąży i jego wysokość będzie zależeć nie tylko od zakresu ochrony ale też od wieku i stanu zdrowia kobiety. Standardowa cena polisy wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych i w wielu przypadkach może zapewniać ochronę ubezpieczeniową rekompensującą leczenie operacyjne oraz okres hospitalizacji. W zależności od wybranej oferty istnieje także możliwość otrzymania świadczenia także w trudnych sytuacjach jak poważne zachorowanie, wystąpienie powikłań w trakcie ciąży lub urodzenie martwego dziecka.

Ubezpieczenie na życie za urodzenie dziecka

 Należy pamiętać, że polisa na wypadek urodzenia dziecka nie jest samodzielnym produktem, gdyż zazwyczaj dokupuje się ją w ramach grupowego ubezpieczenia. Jest zatem rozszerzeniem do głównego ubezpieczenia na życie. Istnieje możliwość otrzymania dwóch świadczeń, jeśli w przypadku świeżo upieczonych rodziców były wykupione dwie polisy u różnych towarzystw ubezpieczeniowych, lub dwa inne produkty w tej samej firmie. Wówczas na skutek opłacania podwójnych składek, dochodzi do otrzymania dwóch niezależnych od siebie odszkodowań.

Kiedy świadczenie po urodzeniu dziecka nie przysługuje?

Wypłata za urodzenie dziecka nie przysługuje w przypadku niezachowania okresu karencji, czyli czasu po podpisaniu umowy, kiedy świadczenie ubezpieczeniowe jeszcze nie przysługuje. Aby otrzymać świadczenie ubezpieczeniowe z tytułu urodzenia dziecka należy zachować okres karencji wynoszący od 9 do 12 miesięcy. Do innych przyczyn, dla których wypłacenie świadczenia przez ubezpieczyciela jest niemożliwe należą brak terminowo opłacanych składek lub zaistnienie innych sytuacji zawartych w wykazie wyłączeń odpowiedzialności w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia polisy zobacz także: https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/b/ubezpieczenie-na-zycie-z-tytulu-urodzenia-dziecka-co-warto-wiedziec/201.html

Ubezpieczenie na życie po narodzinach dziecka - podsumowanie 

 Grupowa polisa na życie z tytułu urodzenia dziecka zależy od wysokości składek, zakresu ochrony a także zadeklarowanej sumy ubezpieczenia. Szczegóły i warunki otrzymania świadczenia z tytułu narodzin dziecka zależą od konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego. Wybór najlepszej oferty ubezpieczeniowej, zwłaszcza gdy planuje się powiększenie rodziny, może okazać się problematyczny. Z tego względu warty rozważyć różne opcje ochrony, mogące zapewnić nam oraz naszym najbliższym kompleksowe wsparcie finansowe w wielu trudnych sytuacjach.

Więcej informacji na temat ubezpieczeń na życie znajdziesz pod linkiem:https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/b/ubezpieczenie-w-ciazy/183.html

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl