98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Opcje przeglądania
Nowości
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical

34,99 zł

MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle
MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle

90,00 zł

Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS
Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS

108,50 zł

Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural
Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural

275,00 zł

Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy
Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy

49,00 zł

Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka
Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka

75,99 zł

Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny
Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny

289,00 zł

Producenci

Podgrzewacz do butelek służy do podgrzewania bądź rozmrażania pokarmu naszego dziecka. Urządzenie jest małe i łatwe w obsłudze.

Pozwala szybko uzyskać odpowiednią temperaturę posiłku. Podczas podgrzewania pokarm nie traci wartości odżywczych.

 • Dzięki podgrzewaczowi do butelek można szybko podgrzać mleko dla niemowlaka
 • Przydaje się gdy nie mamy możliwości inaczej podgrzać pokarmu lub chcemy go rozmrozić
 • Pozwala szybko odgrzać pokarm, jest mały i sprawdza się w podróży

Czym jest podgrzewacz pokarmu? 

Podgrzewacze do butelek to urządzenia, dzięki którym możemy w łatwy i szybki sposób podgrzać pokarm naszego dziecka. W wielu podgrzewaczach do mleka możemy uzyskać nie tylko odpowiednią temperaturę mleka w butelce, ale podgrzejemy także posiłki w słoiczkach bądź miseczkach. Najczęściej do procesu podgrzewania wykorzystywana jest para wodna. Podgrzewacz parowy jest bardzo łatwy w obsłudze.

Istnieje również program rozmrażania, co przyda się podczas przygotowywania zamrożonej porcji mleka. Niektórzy producenci oferują także podgrzewacze samochodowe. Posiadają specjalną końcówkę, dzięki której możemy podłączyć nasz podgrzewacz do zapalniczki samochodowej. Wówczas możemy przygotować posiłek dziecka, nawet podczas podróży. Wśród podgrzewaczy dostępnych na rynku możemy znaleźć także podgrzewacze wielofunkcyjne z dodatkowym programem sterylizacji butelek, smoczków i innych dziecięcych akcesoriów.

Rodzaje:

 • podgrzewacze elektryczne - wymagają podłączenia do prądu
 • podgrzewacze samochodowe - umożliwiają podłączenie podgrzewacza do zapalniczki samochodowej
 • podgrzewacze elektryczne z funkcją sterylizacji - wymagają podłączenia do prądu

Jak używać podgrzewacza butelek?

W pierwszym kroku należy umieścić podgrzewacz na odpowiednio płaskiej i stabilnej powierzchni. Następnie wlewamy wodę do specjalnego pojemnika podgrzewacza. Ilość wody zależna jest od temperatury oraz objętości posiłku i jest ona podana na instrukcji dołączonej do każdego podgrzewacza. Po wlaniu odpowiedniej ilości wody możemy włożyć butelkę bądź słoiczek z pokarmem. W kolejnym kroku należy podłączyć podgrzewacz do prądu.

Aby uruchomić ogrzewacz do butelek najczęściej wystarczy nacisnąć przycisk startowy. Następnie należy ustawić wszystkie wymagane parametry zgodnie z instrukcją producenta. Po zakończeniu cyklu możemy odpowiednio osuszyć butelkę bądź słoik i cieszyć się ciepłym posiłkiem dziecka.

Zaleca się, aby butelki z pokarmem, które wsadzamy do podgrzewacza do butelek były wcześniej wysterylizowane. Nie należy podgrzewać bez użycia wody.

Wielofunkcyjny podgrzewacz pokarmu z funkcją sterylizacji.

Wśród dostępnych na rynku podgrzewaczy do mleka możemy znaleźć także takie, które nie tylko podgrzewają i rozmrażają pokarm, ale także zadbają o sterylizację butelek. Jest to bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Urządzenie jest małe i łatwe w obsłudze. Wielofunkcyjny podgrzewacz pozwala podgrzać mleko w butelce, rozmrozić przygotowaną porcję pokarmu oraz wykonać proces sterylizacji butelek i smoczków.

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterylizatorów bądź woreczków do sterylizacji. Zasada działania jest identyczna jak w przypadku klasycznych podgrzewaczy i sterylizatorów butelek.

Kiedy przyda się podgrzewacz do mleka?

Każdy posiłek, który podajemy naszemu dziecku musi mieć odpowiednią temperaturę. Ciepły posiłek jest ważny nie tylko ze względu na zdrowie maluszka, ale ma także wpływ na jego samopoczucie i smak podawanych potraw. W wielu sytuacjach podanie ciepłego mleka uspokaja nasze maleństwo. Często nie mam czasu ani możliwości, aby samodzielnie podgrzewać pokarm. Dlatego bardzo pomocnym urządzeniem jest podgrzewacz do butelek.

Możemy podgrzać nie tylko wcześniej odciągnięte mleko, ale także obiadek w słoiczku. Podgrzewacz jest niezastąpiony gdy karmimy nasze dziecko butelką bądź rozszerzamy dietę. Podczas gdy odciągamy mleko laktatorem możemy zgromadzić jego zapas w specjalnie przeznaczonych do tego pojemnikach, a następnie wystarczy tylko podgrzać pokarm w podgrzewaczu.

Jeśli posiadamy zamrożone porcje mleka matki, wówczas nie tylko mama, ale również tata może rozmrozić pokarm w podgrzewaczu i podać ciepłe mleko maluszkowi.

Zalety podgrzewaczy:

 • są łatwe w użyciu,
 • pozwalają podgrzać pokarm w łatwy i szybki sposób,
 • możemy podgrzewać nie tylko mleko w butelce, ale także posiłki w słoiczkach lub miseczkach.
 • zajmują mało miejsca,
 • umożliwiają rozmrożenie posiłku,
 • sprawdzą się także w podróży,
 • w przypadku podgrzewaczy z funkcją sterylizacji możemy także odkazić dziecięce akcesoria,

Podgrzewacz pozwala szybko i łatwo cieszyć się ciepłym posiłkiem dla naszego dziecka.

Oszczędność czasu jest istotna podczas opieki nad niemowlakiem. Każda chwila spędzona ze swoim dzieckiem jest dla matki bezcenna. Podgrzewacz do mleka umożliwia w łatwy i szybki sposób uzyskać odpowiednią temperaturę podawanego dziecku posiłku.

Niektóre podgrzewacze umożliwiają także wykonanie sterylizacji w tym samym urządzeniu. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu każdego dnia. Niektóre podgrzewacze możemy także zabrać w podróż, co ułatwi podawanie posiłku dziecku w samochodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl