98.9% ZAMÓWIEŃ WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 250,00 zł.
Nowości
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical
Woreczki na pokarm EASY STORE Ardo Medical

34,99 zł

MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle
MINIKOIOI Talerzyk silikonowy puzzle

90,00 zł

Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS
Zestaw promocyjny Chicco + GRATIS

108,50 zł

Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural
Laktator Elektryczny Canpol Easy Natural

275,00 zł

Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy
Stanik do karmienia Doctor Nap - Różowy

49,00 zł

Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka
Poduszka do karmienia Motherhood - Fasolka

75,99 zł

Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny
Neno Bella Twin laktator elektryczny podwójny

289,00 zł

Producenci
Laktator dwufazowy 0
Laktator dwufazowy

Laktator dwufazowy - co to jest?

Laktator dwufazowy to niesamowicie wydajne urządzenie, wspierające karmienie piersią. Odciągacze te charakteryzują się dwoma fazami pracy. Laktator dwufazowy odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka.

  • Laktator dwufazowy odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka
  • Wśród odciągaczy dwufazowych wyróżniamy laktator dwufazowy pojedynczy lub podwójny
  • Laktatory Medela, Lansinoh, Lovi oraz Canpol babies są polecane przez wiele kobiet
  • Laktatory podwójne odciągają o 18% mleka więcej niż laktatory pojedyncze
  • W naszym sklepie MamaKarmi.pl dostępne są laktatory dwufazowe na jedną bądź na dwie piersi

Przeczytaj również jak laktator może pomóc w kryzysie laktacyjnym!


Spis treści

1.Laktator dwufazowy
a) Laktator dwufazowy - co to znaczy
2. Laktator elektryczny dwufazowy
a) Laktator dwufazowy pojedynczy
b) Laktator dwufazowy podwójny
3. Najpopularniejsze laktatory dwufazowe dostępne na rynku
a) Laktator Medela Swing
b) Lovi dwufazowy laktator elektryczny Expert
c) Laktator Canpol
4. Laktatory w MamaKarmi.pl

Laktator dwufazowy

Laktator dwufazowy to urządzenie, za pomocą którego możemy odciągać pokarm. Odwzorowuje on naturalny rytm ssania maluszka. Przyda się między innymi podczas problemów laktacyjnych i nawałach pokarmu. Laktatory dwufazowe nie zaburzają procesu laktacji i są wydajniejsze niż laktatory jednofazowe.

Laktator dwufazowy - co to znaczy

Laktator dwufazowy naśladuje naturalny rytm ssania niemowlaka. Oznacza to, że podczas swojej pracy, w pierwszej fazie odciąga pokarm szybko i płytko, a następnie przechodzi do drugiej fazy, odciągając mleko powoli i głęboko. Dokładnie tak samo ssie pokarm dziecko przystawione do piersi. Gdy jest głodne na początku ssie łapczywie i szybko a dopiero po chwili wolno i spokojnie. Szczególnie podczas cieplejszych dni i upałów maluszek najpierw bardzo szybko ssie pierś mamy, aby zaspokoić pragnienie.

Laktator dwufazowy podwójny

Laktator elektryczny dwufazowy

Elektryczny laktator dwufazowy wspiera naturalne karmienie piersią. Jest niesamowicie delikatny i wydajny. Przyda się każdej karmiącej kobiecie, w wielu sytuacjach. Odciągacz dwufazowy umożliwia mamie wcześniejszy powrót do pracy, bez konieczności rezygnowania z karmienia własnym pokarmem.

Laktator elektryczny dwufazowy pozwala odciągać więcej pokarmu niż w przypadku laktatorów ręcznych. Jest niesamowicie wygodny i łatwy w użytkowaniu. Istnieją także odciągacze elektryczne bezprzewodowe co jeszcze bardziej poprawia komfort podczas pracy laktatora. Wśród elektrycznych laktatorów dwufazowych znajdziemy laktatory na jedną bądź na dwie piersi.

Laktator dwufazowy pojedynczy

Elektryczny laktator dwufazowy na jedną pierś to niezbędny element każdej wyprawki. Umożliwia odciąganie pokarmu z jednej piersi w danym momencie. Laktator pojedynczy jest zazwyczaj bardzo łatwy w obsłudze oraz w utrzymaniu czystości ze względu na małą liczbę elementów. Jednym z najbardziej polecanych przez mamy laktatorów dwufazowych pojedynczych jest Lansinoh laktator pojedynczy elektryczny.

Laktator dwufazowy podwójny

Laktator elektryczny dwufazowy na dwie piersi jest niesamowicie wydajnym i łatwym w obsłudze urządzeniem. Laktator podwójny jest w stanie odciągnąć o 18% więcej pokarmu niż laktator pojedynczy. Odciągacz elektryczny na dwie piersi przyda się każdej mamie, która regularnie odciąga swój pokarm i ceni sobie komfort i wygodę. 

Niektórzy producenci oferują także gorsety do laktatorów podwójnych, które podtrzymują lejki podczas odciągania. Najbardziej polecanymi przez mamy laktatorami dwufazowymi podwójnymi są:

Najpopularniejsze laktatory dwufazowe dostępne na rynku

W poniższych punktach postanowiliśmy przybliżyć najpopularniejsze modele laktatorów dwufazowych, jakie można kupić.

Laktator Medela Swing

Laktator Medela Swing występuje zarówno jako laktator pojedynczy jak i podwójny (Swing Maxi). Obydwa laktatory są dwufazowe i umożliwiają szybkie i efektywne odciąganie pokarmu. Medela Swing to delikatne i bardziej naturalne odciąganie pokarmu. Do laktatorów medela stworzono biustonosz do odciągania pokarmu bez użycia rąk. Gorset Medela daje swobodę wykonywania innych czynności podczas pracy laktatora.

Lovi dwufazowy laktator elektryczny expert

Laktator elektryczny dwufazowy LOVI Expert to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych i odciąganiu pokarmu. Jest on niesamowicie łatwy w montażu oraz w obsłudze. Laktator Lovi odwzorowuje naturalny proces ssania piersi przez dziecko. Ściąga pokarm szybko i efektywnie, nawet do 100 ml mleka w 10 minut.

Lovi dwufazowy laktator elektryczny expert

Laktator Canpol

Wśród laktatorów elektrycznych Canpol babies znajdziemy laktator elektryczny EasyStart oraz laktator elektryczny Easy&Natural. Obydwa laktatory są dwufazowe i skutecznie wspomagają i regulują laktację. Laktatory canpol to cicha praca i miękka nakładka, poprawiająca komfort podczas odciągania. Laktator Canpol EasyStart jest zasilany sieciowo bądź przez baterie.


Laktator Canpol

Laktatory w MamaKarmi.pl

Sklep MamaKarmi.pl oferuje szeroki wybór laktatorów oraz innych akcesoriów związanych z karmieniem piersią. Laktator to niezbędny element każdej wyprawki. Pragniemy, aby każda mamy mogła wybrać swój wymarzony odciągacz pokarmu właśnie w naszym sklepie. 

Serdecznie zapraszamy do zakupu laktatorów w naszym sklepie: https://mamakarmi.pl/list/laktatory 
Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl